Locatie Datum
Joure 18 oktober 2019
Amersfoort 19 oktober 2019
Arnhem 19 oktober 2019
Bergen 19 oktober 2019
Den burg 19 oktober 2019
Heerenveen 19 oktober 2019
Leiden 19 oktober 2019
Nieuwerkerk aan den ijssel 19 oktober 2019
Nieuwerkerk aan den ijssel 19 oktober 2019
Weesp 19 oktober 2019
Alphen aan den rijn 20 oktober 2019
Zuid-scharwoude 22 oktober 2019
Bolsward 25 oktober 2019
Alkmaar 26 oktober 2019
Eemnes 26 oktober 2019
Roosendaal 26 oktober 2019
Spijkenisse 26 oktober 2019
Tuitjenhorn 26 oktober 2019
The hague 27 oktober 2019
Sneek 1 november 2019
Anna paulowna 2 november 2019
Baarle-nassau 2 november 2019
Enschede 2 november 2019
Hoeksche waard 2 november 2019
Lichtenvoorde 2 november 2019
Nijmegen 2 november 2019
Zoetermeer 2 november 2019
Alphen aan den rijn 3 november 2019
Beuningen 6 november 2019
Heerenveen 6 november 2019
Heerenveen 8 november 2019
Almere 9 november 2019
Apeldoorn 9 november 2019
Bussum 9 november 2019
Den helder 9 november 2019
Deventer 9 november 2019
Ede 9 november 2019
Goes 9 november 2019
Gorinchem 9 november 2019
Heerhugowaard 9 november 2019
Rotterdam 9 november 2019
Waalwijk 9 november 2019
Alphen aan den rijn 10 november 2019
Alphen aan den rijn 10 november 2019
Heerhugowaard 15 november 2019
Arnhem 16 november 2019
Den burg 16 november 2019
Heerenveen 16 november 2019
Hilversum 16 november 2019
Weesp 16 november 2019
Zuid-scharwoude 16 november 2019
Sneek 20 november 2019
Alkmaar 23 november 2019
Alkmaar 23 november 2019
Anna paulowna 23 november 2019
Leusden-zuid 23 november 2019
Spijkenisse 23 november 2019
Alkmaar 30 november 2019
Eemnes 30 november 2019
Zuid-scharwoude 30 november 2019
Sneek 6 december 2019
Almere 7 december 2019
Anna paulowna 7 december 2019
Baarle-nassau 7 december 2019
Bussum 7 december 2019
Ede 7 december 2019
Enschede 7 december 2019
Heerhugowaard 7 december 2019
Hoeksche waard 7 december 2019
Waalwijk 7 december 2019
Limmen 11 december 2019
Alkmaar 13 december 2019
Bolsward 13 december 2019
Apeldoorn 14 december 2019
Den helder 14 december 2019
Eemnes 14 december 2019
Egmond aan zee 14 december 2019
Goes 14 december 2019
Gorinchem 14 december 2019
Sneek 18 december 2019
Alkmaar 21 december 2019
Arnhem 21 december 2019
Deventer 21 december 2019
Weesp 21 december 2019
Spijkenisse 28 december 2019
Tuitjenhorn 28 december 2019
Zuid-scharwoude 28 december 2019
Almere 4 januari 2020
Ede 11 januari 2020
Amsterdam 25 januari 2020
Almere 1 februari 2020
Ede 1 februari 2020
Ede 7 maart 2020
Ede 4 april 2020
Ede 9 mei 2020
Ede 6 juni 2020
Ede 4 juli 2020
Locatie Gegevens

Aalten @ Magnoliaplein

     

Aalten @ Royaal Spelen

     

Alkmaar @ Bibliotheek Kennemerwaard

     

Almere @ DeNieuwe Bibliotheek

     

Alphen aan den Rijn

     

Amersfoort

     

Amsterdam @ Anders IT

     

Amsterdam Noord

     

Anna Paulowna @ Kopgroep Spoorbuurt

     

Antwerpen-Centrum

     

Antwerpen-Zuid

     

Apeldoorn

     

Arnhem @Rozet

     

Baarle-Nassau @ CCBaarle.org

     

Balen

     

Bergen @ Bibliotheek Kennemerwaard

     

Bergen op Zoom @ Bibliotheek Het Markiezaat

     

Berghem @ Oss

     

Berkel-Enschot @ Bibliotheek Berkel-Enschot

     

Beuningen

     

Beveren-Waas

     

Bilzen

     

Bolsward @ Bibliotheken Mar en Fean

     

Borger

     

Borgerhout (Boelaar)

     

Brecht

     

Brecht

     

Breda

     

Bree

     

Brugge

     

Bussum @ Bibliotheek Gooi en meer

     

Castricum @ Bibliotheek Kennemerwaard

     

Dalhem

     

De Bibliotheek Wagnerplein

     

De Wolden @ Bibliotheek Zuidwolde

     

Delft

     

Den Bosch

     

Den Bosch @ Code Brabant @ JADS

     

Den Bosch Bibliotheek

     

Den Haag

     

Den Helder @ Bibliotheek Den Helder

     

Deurne RIX

     

Deventer

     

Dilsen-Stokkem

     

Doetinchem @ Gruitpoort

     

Dokkum@BibliotheekDokkum

     

Dordrecht, Bibliotheek AanZet

     

Drachten@Bibliotheek

     

Ede @Cultura

     

Eeklo

     

Eemnes @ Bibliotheek Gooi en meer

     

Egmond

     

Emmen @ Bibliotheek Emmen

     

Enschede

     

Evergem

     

Franeker@bibliotheekfraneker

     

Genk

     

Ghent

     

Goes @ Bibliotheek Oosterschelde

     

Gorinchem

     

Gorinchem

     

Gouda @ Nelson Mandela Centrum

     

Groenlo @ De Mattelier

     

Groningen @ Groninger Forum de Wijert

     

Groningen @ Groninger Forum Vinkhuizen

     

Harmelen@Dorpshuis Harmelen - Bibliotheek Harmelen

     

Heerenveen @ Bibliotheken Mar en Fean

     

Heerhugowaard @ Bibliotheek Kennemerwaard

     

Heiloo @ HeLa : Samenwerkende Bibliotheken Heiloo Langedijk

     

Helmond @Jan van Brabant College

     

Hilvarenbeek@Code Brabant@Bibliotheek Midden-Brabant

     

Hilversum

     

Hoeksche Waard

     

Hoogeveen @ bibliotheek

     

Hoogkerk@GroningerForum

     

Hoogstraten

     

Hoogstraten

     

Hoorn @ Bibliotheek Hoorn

     

Joure @ Bibliotheek Joure

     

Kalmthout

     

Kapellen

     

Kennemerwaard

     

KopGroep Schagen @ Bibiliotheek Schagen

     

Lanaken

     

Langedijk @ HeLa : Samenwerkende Bibliotheken Heiloo Langedijk

     

Leeuwarden

     

Leiden @ BplusC

     

Leusden @ ZeT TECHlab

     

Lichtenvoorde @ Harbers ICT

     

Limmen @ Bibliotheek Kennemerwaard

     

Lommel

     

Maaseik

     

Maassluis @ Bieb Maassluis

     

Maldegem

     

Medialab Roosendaal

     

Meerssen@Bibliotheek

     

Meppel @ Bibliotheek

     

Merksem

     

Metis

     

Middelburg

     

Nieuwerkerk aan den IJssel @ Bibliotheek de Groene Venen

     

Nijmegen

     

Oisterwijk

     

On tour @ Bibliotheken Mar en Fean

     

Overschie

     

Pelt

     

Ridderkerk @ Bibliotheek Aan Zet

     

Rijen @ BibliotheekRijen

     

Roermond @ Oranjelaan 300

     

Roermond, Limburg @ Niekée

     

Rotterdam

     

Rotterdam @ Kralingen

     

Schoten

     

Selwerd, Groningen @ Groninger Forum

     

Sint-Job

     

Sint-Laureins

     

Sint-Niklaas

     

Sint-Niklaas@bib

     

Sneek @ Bibliotheken Mar en Fean

     

Spijkenisse

     

Stekene

     

Texel@Bibliotheek Den Burg

     

Tiel @ Bibliotheek Tiel

     

Tilburg @ Code Brabant @ Bibliotheek Midden-Brabant

     

Tilburg @ Tilburg University

     

Tilburg@Code Brabant@Bibliotheek Heyhoef

     

Tuitjenhorn @ KopGroep Bibliotheek

     

Turnhout

     

Uden

     

Utrecht Bibliotheek

     

Utrecht Leidsche Rijn

     

Utrecht Overvecht

     

Veendam @ Biblionet Groningen

     

Visé

     

Vlissingen @ ZB| Bibliotheek Vlissingen

     

Waalwijk @ Code Brabant @ Bibliotheek Midden-Brabant

     

Waddinxveen @ De Paddestoel

     

Waddinxveen @ Zonnig Zuid

     

Web Developers Alkmaar

     

Weesp @ Bibliotheek Gooi en meer

     

Wijchen-Noord

     

Zelzate

     

Zoetermeer @ Hoofd Bibliotheek

     

Zwijndrecht

     

Zwolle